ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 6 از 6 نخست ... 456
نمایش نتایج: از 51 به 59 از 59
    hossein_hunter
    تریدر سایت
    0
    1
    سلام .مشکلی دارم چارت تو حالت زوم تا 10 کندل بعد اخرین کندل نمایش میده و اگه بخوام اخر کومو ببینم باید از حالت زوم خارج شم این خیلی اذیت میکنه منومیخواستم بدونم شما تنظیمات سی تریدر یادتون هست در این مورد بشه حلش کرد یا کلا همینجوریه؟
  2. 1
    Jgnlife1987
    تریدر سایت
    1,483
    634
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_hunter نمایش پست ها
    سلام .مشکلی دارم چارت تو حالت زوم تا 10 کندل بعد اخرین کندل نمایش میده و اگه بخوام اخر کومو ببینم باید از حالت زوم خارج شم این خیلی اذیت میکنه منومیخواستم بدونم شما تنظیمات سی تریدر یادتون هست در این مورد بشه حلش کرد یا کلا همینجوریه؟
    درود به خدمت شما و تریدر های عزیز و تیم مدیریت فارکس گروپ بخصوص جناب طاهری.
    باید خدمت شما دوست عزیز عرض کنم این مشکل شما چنتا راه حل داره که بهش میپردازم.
    در مورد اول اینکه اگر مشکل بینائی ندارید بقیه کارها رو انجام بدید.
    در تنظیمات برنامه کلید اف 11 رو بزنید تا لی اوت ها تغییر کنه و فقط چارت رو برای شما نمایش بده.
    با این تفسیر اگر باز هم مشکل وجود داشت مشخص میشه که مانیتور شما یا کوچک هست یا اینکه بخاطر مشکل بینایی تون رزولیشن مانیتور رو پائین آوردید تا بتونید بهتر ببینید یا اینکه درست تنظیمش نکردید. اگر درست تنظیم نکردید حتما رزولیشن مانیتور رو ببرید بالا مثلا 1280 در 720 تا بتوننید بخش بیشتری رو ببینید و اگر هم نمیتونید باید مانیتور رو عوض کنید و مانیتوری با اندازه اینچ بزرگتر و نسبت تصویر 16:9 یا 21:9 رو تهیه کنید تا این مشکل کامل برطرف بشه و بتونید کندلهای بیشتری بگیرید. اگر مشکل حل نشد حتما خصوصی پیام بدید یا با ایدی اسکایپم که در پروفایل هست تماس بگیرید چون این مشکل بعید میدونم ربطی به پلتفرم داشته باشه و حقی از کسی ضایع نشه. مرسی از شما. مرسی از کریس عزیز و دوسداشتنی.
    I am always prevail in the end
  4. 2
    Jgnlife1987
    تریدر سایت
    1,483
    634
    درود به همه تریدر های عزیز بخصوص تیم مدیریت فارکس گروپ.
    در این پست تمپلیت جپیشن رو برای شما دوستان قرار میدم تا بتونید به نحوی با ایندیکیتور مخصوص کریس عزیز بیشتر آشنا بشید و ترید کنید.

[Only registered and activated users can see links. ]

این کار بنا به درخواست دوستان در پیغام های خصوصی و بخصوص احسان عزیز انجام میشه.
    مرسی از همگی بخصوص کریس عزیز و دوسداشتنی...
    I am always prevail in the end
  6. 2
    yaghoubtrader
    تریدر سایت
    216
    97
    سلام دوستان .یه راهنمایی میخواستم راهی هست ترید های که توی سی تریدر انجام میشه روی حساب دیگه ای توی همون بروکر یا بروکر های دیگه کپی بشه حساب دیگران مد نظرم نیست ترید های حساب خودم میخوام توی حساب های دیگه کپی بشه ؟؟؟چطور راهنمایی کنید لطفا
    zaer
    تریدر سایت
    1
    0
    با سلام خدمت همه دوستان و جف عزیز بخاطر زحماتشون. دو تا سوال داشتم. زمان باز کردن پوزیشن cTrader حجم رو بصورت لات نشون نمی ده هر چند ارزش دلاریش رو می زنه ولی بهتر بود بصورت لات سایز نشون میداد. البته نسخه اندرویدش لات داره. آیا راهی هست که اینو تبدیل کرد. سوال دیگه هم در مورد دوست عزیزمون کریسه که خدایی می گم از سال 87 تو بورسم و از سال 92 فارکس کار می کنم استراتژی مثل استراتژی کریس ندیدم. واقعا عالیه. خواستم بدونم الان ایشون کجا هستن و توی وب فعالیتی دارن یا خیر؟
    ممنون
    zaer
    تریدر سایت
    1
    0
    ببخشید. جواب سوال اول رو توی ویدیوها پیدا کردم. ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط zaer نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان و جف عزیز بخاطر زحماتشون. دو تا سوال داشتم. زمان باز کردن پوزیشن cTrader حجم رو بصورت لات نشون نمی ده هر چند ارزش دلاریش رو می زنه ولی بهتر بود بصورت لات سایز نشون میداد. البته نسخه اندرویدش لات داره. آیا راهی هست که اینو تبدیل کرد. سوال دیگه هم در مورد دوست عزیزمون کریسه که خدایی می گم از سال 87 تو بورسم و از سال 92 فارکس کار می کنم استراتژی مثل استراتژی کریس ندیدم. واقعا عالیه. خواستم بدونم الان ایشون کجا هستن و توی وب فعالیتی دارن یا خیر؟
    ممنون
    zaer
    تریدر سایت
    1
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_hunter نمایش پست ها
    شما باید اون قسمت پایین پنجره که زمان کندل آخر رو نشون میده رو بگیرید و به سمت چپ بکشیدش.
    Rss
    تریدر سایت
    5
    0
    سلام به همگی من یه سوال داشتم میخواستم بدونم پوشه ای که تمپلت توش ذخیره میشه کجاست؟
    Vartan
    تریدر سایت
    2
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rss نمایش پست ها
    سلام به همگی من یه سوال داشتم میخواستم بدونم پوشه ای که تمپلت توش ذخیره میشه کجاست؟

در پوشه داکیومنت ویندوز
    C:\Users\Vartan\Documents\cTrader\Templates
صفحه 6 از 6 نخست ... 456
نمایش نتایج: از 51 به 59 از 59

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 113

کلمات کلیدی این موضوع