ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15
    mohammad
    تریدر سایت
    817
    175
    سلم جلال جووونمنم به نوبه خودم ازت تشکر میکنم و کارت خیلی درسته...انشالله که همیشه تنت سالم و دلت خوش باشه داداش..
  2. 11
    tatris
    2,381
    4,620
    نوشته های وبلاگ
    7
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid.ffx نمایش پست ها
    جلال عزیز هرکجا که هسید پایدار باشید و سرافراز! جلال ترید به معنای کاربردی اون و فهم درست از ایچی و در یک کلام شاید تنها امید بسیاری از کسانی بود که جز جلال کسی رو نداشتن! هرجا که هستی آرزوی بهترین هارو برات آرزومندم جلال عزیز! دوست دارد حمید!
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid.ffx نمایش پست ها
    جلال جان. عزیزتر از جانی گلم. صندوق پیام خصوصیت پر بود. نتونستم پیام بدم.ایرور داد! گفتم اینجا بنویسم. جلال چو مباشد سر سایت مباد...! از وقتی دیگه فعالیت نداری و چندوقتیه کم رنگ هم شدی تو این سایت دیگه حتی به این سایت سر نزدم جلال جان! من هرچی یاد گرفتم مدیون شمام و خواهم بود1
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad نمایش پست ها
    سلم جلال جووونمنم به نوبه خودم ازت تشکر میکنم و کارت خیلی درسته...انشالله که همیشه تنت سالم و دلت خوش باشه داداش..
    ممنون حمید عزیزم ، فعالیت در سایت و انجمن قبل از هر چی کمک به خود شماست ، چون در سایه فعالیت و حتی تایپ یه مطلب اون در ذهن شما ماندگارتر میشه ، اکثر قدیمی ها و موفق ها در همین انجمن ها فعال بودن، یا سوال کردن یا آموزش دادن .. انشاالله تکنولوژی جدید همچون تلگرام این روحیه فعالیت گروهی سودمند در انجمن رو به پرتگاه فراموشی نبره ... آروزی موفقیت روزافزون برای شما و همه فعالان این بازار دارم ..
  4. 12
    علی 36
    تریدر سایت
    982
    115
    سلام جناب راشدی بازم ازت تشکر میکنم فقط یه سوالی که برام پیش اومده اینه چرا خیلیا از این دانش شما که بیدریغ در اختیارشون میذاری استفاده نمیکنن و تو انجمن نه سوالی پرسیده میشه ونه بحثی فقط اینو میدونم که تو جاهای مختلف طرف برای یه اموزش کاربردی اول باید پولشوبگیره بعد اموزش بده ....بهر حال من ازت خیلی چیزا یاد گرفتم بازم منتظراموزشهای خوبت هستیمو درضمن یه دونه ای
  6. 3
    HHHH
    تریدر سایت
    23
    0
    نوشته های وبلاگ
    1
    سلام
    بنده هم از زحمات ایشون تشکر و قدرانی میکنم
    موفق باشید
    Vartan
    تریدر سایت
    2
    0
    انجمن رو چندین روزیست مطالعه و استفاده میکنم ، عجیب خلوت شده و به روز نمیشه
    ولی
    از یکایک دوستان مخصوصا آقایان تاتریس ، جیک و کمیجانی که از مطالب و آموزشهای ایشان بسیار استفاده میبرم سپاسگزارم
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 59

کلمات کلیدی این موضوع